INDIVIDUUM pracownia plastyczna tatuaz artystyczny - Stalowa Wola

Tatuaz artystyczny, rysunek realistyczny w olowku, malarstwo surrealistyczne , portret w graficie, humor/satyra, komix, karykatura , ilustracja bajki - To wszystko i wiecej mozesz otrzymac odwiedzajac pracownie plastyczna INDIVIDDUM w Stalowa Wola.
Jesli interesuje Cie ozdobienie ciala, prezent dla kogos bliskiego lub zaprojektowanie wlasnego niecodziennego obrazu to trafiles wlasnie tutaj gdzie szukales. Zadzwon , wyslij e-mail, przyjdz na spotkanie celem dogadania szczegolow. Luzna atmosfera i brak skrepowania plus indywidualne i profesjonalne podejscie pozwoli na radosc na jak sobie zasluzyles :)

ZAPRASZAM WSZYSTKICH

Tomek


Dane teleadresowe - INDIVIDUUM pracownia plastyczna tatuaz artystyczny

Adres: Ofiar Katynia 5/11, 37-450 Stalowa Wola
Telefon: 503178029

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.