Księżycowe Day Spa - Stalowa Wola

Wszystko co najlepsze w kosmetyce, fryzjerstwie, pielęgnacji paznokci, masażach i zabiegach na ciało zgromadziliśmy na 92 metrach naszego Day Spa.
Pracujemy na nowoczesnej aparaturze zabiegowej i preparatach sprawdzonych firm kosmetycznych oraz fryzjerskich.
Przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki sprzyjającej relaksowi będziecie mogli Państwo odpocząć w atmosferze spokoju i beztroskiego relaksu. Nasi Pracownicy przyjmą Państwa z całą serdecznością, udzielą wszelkich informacji oraz sprawnie zorganizują pobyt w salonie, dodatkowo oferujemy stworzenie indywidualnego pakietu na życzenie każdego klienta.

Zadbamy o to by każda wizyta stała się nie tylko elementem pielęgnacji ciała ale także czasem odpoczynku od dnia codziennego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do zapoznania się z naszą ofertą oraz gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu zarówno Panie jak i Panów.
Godziny Otwarcia:
Od Poniedziałku do Piątku od 10.00 do 21.00
Sobota od 9.00 do 15.00


Dane teleadresowe - Księżycowe Day Spa

Adres: Poniatowskiego 80/141, 37-450 Stalowa Wola
Telefon:

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.